طراحی سایت

 

 

امروزه و در عصر ارتباطات، داشتن وب سایت برای شرکتها، موسسات و حتی اشخاص دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورتی است اجتناب ناپذیر .

شما میتوانید با خیالی آسوده طراحی سایت خود را به متخصصان ما بسپارید. متخصصان دهکده فناوری آراد با داشتن دانش و تجربه بالا در خصوص جدیدترین سیستم ها و استانداردهای روز دنیا شما را در امر طراحی سایت همیاری خواهند نمود.

طراحی سایت از مشاوره تا راه اندازی، طراحی اختصاصی قالب سایت، ثبت دامنه، هاست، طراحي و پياده سازي پورتال شخصي، پورتال شركتي و پورتال سازماني و پورتال فروشگاهی  از جمله خدمات این شرکت است.

متخصصین ما با توجه به نیاز و سلیقه مشتری، در کمترین زمان ممکن نمونه ای را از صفحه نخست سایت درخواستی  آماده کرده و بعد از تایید آن و دریافت اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکارهای لازم پیاده سازی آن از سوی شرکت آغاز می شود.

هدف ما ارائه سایتی مطابق با آخرین استانداردهای روز طراحی سایت، زیبا و شکیل، بهینه برای موتورهای جستجوگر با امنیت و سرعت بالا در مناسب ترین زمان و هزینه ممکن است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.         I This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

a6c25404b279ee5069887eac43c34f6f.jpg